Kaufland leták


Akční Kaufland leták patří na webu xletáky.cz k nejnavštěvovanějším. Kaufland leták nabízíme v aktuální podobě. Nechte si Kaufland leták zasílat do své emailové schránky a nepropásněte žádnou akci.Kaufland přesvědčuje své zákazníky tím, že přináší nejnižší ceny. Pokud budete mít aktuální leták Kaufland tyto nejnižší ceny (akční ceny) Vám neuniknou. Novinka: Kaufland nabízí možnost platby platební kartou. Přečte si názory zákazníků na Kaufland - diskuse. Aktuální leták lze také nalézt na webu Kaufland, ale leták se zobrazí až po zadání vašich údajů.


Není Kaufland leták leták

Není aktuální leták
Není aktuální leták

Jiné aktuální letáky

LevneELEKTRO.cz leták

Leták levneELEKTRO.cz 01 17.07.2014 - 29.07.2014

Tesco - Letňany leták

Leták Tesco 01 22.07.2014 - 30.07.2014

Interspar leták

Leták Interspar 01 18.07.2014 - 30.07.2014

Jysk leták

Leták Jysk 01 16.07.2014 - 31.07.2014

LevneELEKTRO.cz leták

Leták LevneELEKTRO 01 10.07.2014 - 01.09.2014

Kouzlo Drogerie leták

Leták Kouzlo Drogerie 01 27.07.2014 - 17.08.2014

Kaufland leták

Na prodejny Kaufland se můžete spolehnout i na dovolené. Kaufland je pro Vás v dalších šesti Evropských zemích Slovensko, Polsko, Chorvatsko, Rumunsko, Bulharsko, Německo, Česko. Akční Letáky Kaufland nabízíme v češtině.

Vyjímky pro prodejny z akcí Kaufland

kaufland letákProdej akčního zboží platí do vyprodání zásob. Všechny fotky v letáku jsou pouze ilustrační, bez dekorací. Za tiskové chyby Kaufland. Uvedená nabídka neplatí pro prodejnu Nový Jičín, Blansko a Strakonice.

Kaufland letáky

V České republice provozuje Kaufland Česká republika v.o.s. diskontní hypermarkety. Kaufland je diskontní prodejna s vlastními Kaufland letáky. Diskont je prodej přímo z krabic a regálů, cílem snížít náklady. Kaufland je vlastněn německou firmou provozující v celé Evropě více než 720 obchodů Kaufland a pro většinu jsou vydávané letáky.. Řetězec Kaufland se se svými letáky zaměřuje na prodej čerstvých a trvanlivých potravin a spotřebního zboží jako je drogerie, sezonné zboží. Letní či Vánoční zboží vydává pravidelně letáky a akční ceny. Prioritou diskitního řetězce Kaufland je nízká cena a čerstvost. Jako u jakéhokoli řetězce s prodejem z krabic je nedílnou součástí prezentace a firmy a jejího sortimentu vydávání Kaufland letáku a akčních letáků. Na všech pokladnách Kaufland již lze platit platebními kartami, tato možnost dlouho nebyla v Kauflandu možná. Lidé byly nuceni platit v hotovosti. Nyní lze v Kauflandu v ČR platit běžnými platebními kartami Visa, Master Casrd a hotovostí v českých korunách a Euro měně. Další významné prodejní řetězce jsou Tesco, Globus, nebo ze supermarketů je Lidl.

Nabídka prodejen a letáku Kaufland

  • Kaufland nabízí primárně čerstvé potraviny jako je pečivo,chléb. Dále ovoce a zelenina, maso, mléčné výrobky.
  • Samozřejmostí jsou trvanlivé potraviny -sušené zboži, mražené potraviny, konzervy
  • Kaufland nabízí produtky vlastní značky, nebo produkty vyrobení výhradně pro letáky Kaufland. Vlatní značkou jsou výrobky označené Purland. Jedná se o masové výroky
  • Základní potraviny a polotovary. Letáky Kaufland často nabízejí základní suroviny mouku, curk, drožbí, těstoviny, rýži
  • Potraviny denní spotřeby jako mléčné výrobky mléko, jogurty.Těstoviny, pečivo, pomazánky, nápoje a pivo
  • Drogerie, kosmetika i vlastních značek Kaufland
  • Možnost v hypermarktu Kaufland zakoupit i oděvy, ja jsou košile, boty, budny a podovně
  • Kuchyňské vybavebí jako jsou talíře hrrnky nářadí, vybavení pro dílnu a zahradu, domácí potřeby, kuchyňské a domácí spotřebiče, grily, čistící prostředky
  • Samozřejmně papírnictví, hračky pro děti, auto moto vybavení, grolovací potřbeby

Společnost Kaufland

logo kauflandSpolečnost Kaufland česká republika provozuje samoobslužné diskontní hypermarkety po celé České republice. Nejvetší Kaufland v ČR je v Praze 6 v části Vypich. V těchto dnech oslavuje Kaufland Praha 6 Vypich rok od otevření svých bran. Kaufland ve svém letáku nabízí zákazníkům nabízí široký sortiment potravinářského i nepotravinářského zboží za levmi ceny. Více jak 80% zboží určného pro prodejny (letáky) Kaufland je nakupováno od českých výrobců a dodavatelů. Kaufland leták zaručuje denně čerstvé zboží v oddělěních ovoce, zeleniny, pečiva, masných výrobků a mléka.

Kaufland a obnovitelné zdroje

Epping - Epping V Bádensku-Württembersku začal nákup nákup pozemků pro vybudování energeticky-efektivní trhu v potravinářském průmyslu. Zde firma Kaufland testuje využití obnovitelných zdrojů energie a ke klimatu šetrných technologií. V úterý 2 Listopadu 2010 byl veřejnosti představen tento pilotní projekt, za účasti ministra životního prostředí Tanja (Německo), státní tajemník Gurr-Hirsch a starosta Klaus Holaschke.

Aktivní příspěvek k ochraně klimatu

ikona kauflandS tímto pilotním projektem, je společnost Kaufland aktivní příspěvatel k ochraně klimatu, k využívání obnovitelných zdrojů energie, emise CO2 emise se snaží snížit. Společnost Kaufland očekává, že roční úspory energie - ve srovnání s konvenčním obchodu s potravinami - budou přibližně 187 tun CO2, což zhruba odpovídá roční spotřebě 36 domů.

Kaufland Znojmo v novém

Z tiskového prohlášení Kaufland: Znojmo – Čtvrtek 21. října 2010 se obchodní dům Kaufland ve Znojmě v ulici Dukelských bojovníků představil svým zákazníkům poprvé v novém. Latáky Kaufland o této události také informovali. Přestavba starého Kauflandu, která v obchodě probíhala za plného provozu několik týdnů, přinese rozšíření letákové a regálové nabídky a řadu dalších vylepšení.

Pro zákazníky Kaufland Znojmo je nejpodstatnější a také nejviditelnější změnou vybudování obslužného lahůdkového pultu a pekárny. Nový pult nabízí čerstvé sýry, uzeniny, klobásy, pomazánky a lahůdky v nejvyšší kvalitě, nízké ceny najdete v letáku (letáky). Nová pekárna pro zákazníky po celý den připravuje čerstvé pečivo sladké, slané, celozrnné, chléb.

Kaufland leták na xLetáky vám přináší nejširší aktuální nabídku letáků akčního zboží, slevy, výprodeje. Inspirace pro vánoční dárky, tipy, pro ženy, pro muže, pro děti. Akční ceny v letácích na jednom místě. Aktuální letáky supermarketu Kaufland. Leták Kaufland na pro desítky prodejen v celé ČR. Společnost Kaufland Česká republika v.o.s. si velmi váží svých zákazníků. Hlavní zásadou firemní politiky společnosti je poskytovat zákazníkům cenově nejvýhodnější nákup- přesvědčte se a otevřete leták Kaufland akční ceny, letáky hypermarketů, leták, letáky, akční leták, akční letáky,

Kaufland je obchodní značka řetězce německých supermarketů, hypermarketů a obchodních domů provozovaných mimo Německa i na území Česka, Slovenska, Polska, Chorvatska, Bulharska a Rumunska společností Lidl & Schwarz-Gruppe. Ve stejné skupině jako je Kaufland patří patří dále Lidl Stiftung & Co. KG se supermarkety Lidl. Na území Česka je Kaufland konkrétně odnoží firmy Kaufland Česká republika v.o.s..

Nabízíme Vám jen čerstvých produktů!

Pokud však jeden nebo více zboží, je s prošlou dobou použitelnosti, obdržíte poukázku na 2,50 €. (neověřená informace).

Kaufland letáky schránka

Vážený návštěvníku stránek Xletaky.cz, můžete zde využít možnosti odebírání letáků Kaufland přímo do své schránky. Nabízíme Vám možnost odebírat leták přímo do Vaší emailové schránky. Náš hlídací pes ohlídá aktuální letáky Kaufland a ty Vám zašle přímo do Vaší emailové schránky. Zasílání letáků, lze kdykoli změnit.
Kaufland nabízí sezonní zboží a slevové akce na potraviny. Například slevy na banány, maso, rohlíky či uzeniny.

Leták Kaufland ke stažení

Kufland po vzoru své konkurence, začal nabízet své letáky online. Aby jste si Kaufland leták mohli stáhnout, je nuzné zadat své informace. Zde si leták můžete stáhnout a prohlédnout bez omezení. Pokud zde leták není, je možné si leták stáhnout z http://kaufland.akcniceny.cz/
Lidé Kaufland hledají také jako Kauland cz či sk. Kufland,Kafland, Kauflend.

Komentáře

nic

Omlouvám se ale chtělo by to více Kozaček.

Kaufland

Dobrý den, prosím o upřesnění dotazu k letáku Kaufland: "Omlouvám se ale chtělo by to více Kozaček."?

Leták v češtině a slovenštině

Omlouváme, omylem se podařilo přiřadit slovenský leták do české verze x letaky.cz

Dobrý den! Doufám že ten omyl

Dobrý den! Doufám že ten omyl napravíte. Děkuji.13

Proč je leták česky když jsou

Proč je leták česky když jsou ceny uváděny v eurech?!?

Kdy zprovozní Kauflad také svůj eshop

Firma Tesco zprovoznila vlastní eshop fungující pro Prahu a okolí. Nabízí tam potraviny, drogerii a další zboží z obchodů. Kdy vlastní eshop zprovozní firma Kaufland?

odhlášení

Dobrý den,vaše služba je nevyhovující,kaufland leták se mi nikdy nezobrazí a pořád mě na něj upozornujete.takže je mi tato služba k ničemu.Jitka

letáky

I když chodí maily 4x za sebou, nikdy se mi leták neotevře, je napsáno, leták není k dispozici???!!!??? Co s tím?

leták Kaufland

Co s tím...?? Asi nic, protože nám to tak chodí všem. Já to beru jako avizo, že přišel nový leták a najedu si sem - http://www.nejletaky.cz/kaufland/kaufland-brigada-1, tam si z nějakého vyberu, co potřebuju... :-) Jana

dobry den,bydlime v

dobry den,bydlime v liberci-28.října 207/36,lbc 7,46007.
jiz delsi dobu nedostavame do schranky akcni letaky.specielne KAUFLAND,ktery nam jeste v lete zasouvali alespon mezi branku a chodnik,ted uz ani to.nejedna se sice jen o kaufland,ale ten nam docela dost vyhovuje-ceny,dostupnost,vzdalenost.vzhledem k tomu,ze nam do schranek prichazeji ruzne jine letaky-na auta,okna,elektro,nabytek.....myslim,ze nekde bude nejspis chyba.nekdy si pripadam dost trapne,kdyz treba pri odchodu od byvale manzelky pozadam o letaky odlozene u jejich schranek-kaufland,interspar....a to bydli na sidlisti BROUMOVSKA,tusim take liberec 7,ci 6.
nemohli by jste se mrknout,kde je chyba?vim,ze narok na letaky nema vjadru nikdo,treba nemate lidi,nebo lidi jen berou vyplatu za........nezlobte se ze obtezuji,ale kdyby to slo zlepsit,byla by nejspis rada cela ulice,.
diky čivrný miroslav

Letáky mi také do schránky nechodí, ale tady jsou

Děkuji za letáky Globus zveřejněné zde. Po emailu jsem se dozvěděl, že nemáte na starosti roznášku letáků Globus po domech, tak alespoň že mi je posíláte na email! Michal

Kaufland aktuální leták květen

Aktuální letáky Kaufland není v nabídce. Další aktuální letáky najdete níže.

Leták Kaufland do 20.6

Leták Kaufland platný do 20.6 nabízí levné polotučné mléko za 8,9Kč, dále směs vepřového a hovězího mletého masa za 60Kč za 500gramů. Pizza Guseppe a Hanácká vodka za 89Korun je na titulní straně letáku Kaufland. Tento leták oznamuje, že prodejny Kaufland jsou v praze již 8x. Osm prodejen v Praze mají stejné akční zboží.

Pro týden od 9 do 15 srpna je

Pro týden od 9 do 15 srpna je v nabídce letáku Kaufland: Sekáček potravin ,nerezové sekací nože
objem sekací nádoby: 0,36 l odnímatelná nádoba a nože". Rex Prací prášek nebo gel různé druhy
80 praní.

Soutěž Kaufland

Podpořte všechny maminky koupí vybraných výrobků v Kauflandu a vyhrajte předplacenou platební kartu Visa!
Jak soutěžit s kauflandem?
Kupte 2 libovolné výrobky níže uvedených značek a vyhrajte 1 z 500 předplacených Visa karet v hodnotě 20 €. Pošlete SMS na číslo 725 476 231 ve tvaru:
VISA_Jméno_Příjmení_Datumnákupu_Časnákupu

Leták plný školního vybavení

školní potřeby kauflandLeták plný školního vybavení nabízí Kaufland na svých officiálních stránkách a zde na xletaky.cz/kaufland

Výhra

Dobry den proc neudavate u vyher,ze se musi uctenka nechat schovana,ted mi prisla sms ze jsem vyhrala,ale samozrejme uctenku uz nemam!Je to skoda

Když sázíte Sportku také nemáte doklad?

Hru v Kauflandu neznám, ale pokud jste někde vyplnila telefon, tak jste se účastnila nějaké soutěže. Když se účastníte Sportky také si nenecháváte doklad? Milan

leták Kaufland

Poslední dobu mi nebyl doručen létak Kaufland a kyž je doručen tak pozdě což je pro mne k ničemu.Ostatní létaky chodi s předstihem,že si jej můžu prohlednout a zboží si pak koupit.Nevím jak je to možné,ale myslím si ,že buď letáky dodaváte roznašejícímu pozdě a nebo roznášející létáky roznáší tak jak to vyhovuje jemu a přitom peníze za roznášku bere.Jedná se město Paskov.Děkuji,čekám na Vaše vyjadření.

Aktuální akční nabídka letáku Kaufland s platností od 18.10.2012

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 18.10-24.10.2012 zajímavé cenové hity týdne: pivo Krušovice multipack 10 x 0,5 l jen za 69,90,- víno nealkoholické jen za 99,90,-.
Aktuální leták Kauflad také obsahuje širokou nabídku čokolád, například ORION vánoční kolekce rodinná mléčná za pouhých 129,- lentilky Mikuláš, nebo Čert jen za 14,90,-.

Prosím o informaci?

Zda bude ve Dvoře Králové nad Labem prodejna Takko? Hledám práci! Děkuji mnohokrát za odpověď. Z.Lipská

Takko

Bohužel tyto informace nemáme, zkuste kontaktovat přímo společnost Takko.
Hodně štěstí s hledáním práce přejí Xletáky.cz

Aktuální akční nabídka letáku Kaufland s platností od 8.11.2012

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 08.11.-14.11.2012 zajímavé cenové hity týdne: Digitální rádiobudík za neuvěřitelných 99,90,- Dálkové ovládáni univerzální za úžasných 49,90,- Stolní lampa za 69,90,-.
Aktuální leták Kauflad také obsahuje širokou nabídku masa a sýrů, například Ochucené mělněné maso 500 g balení za 39,90,- Farmářská slanina 100 g za 10,90,- Sýr Gouda 100 g za skvělých 9,50,-.

Aktuální akční nabídka letáku Kaufland s platností od 22.11.2012

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 22.11.-28.11.2012 zajímavé cenové hity týdne: Amundsen Vodka 37,5% za skvělých 99,90,- Konzerva pro psy Propesko za pouhých 19,90,- Old Porter dezertní víno za skvělých 79,90,-.
Aktuální leták Kauflad také obsahuje širokou nabídku vánočních čokolád, například Windel adventní kalendář za 75 g pouhých 12,90,- Friedel Čokoládové šišky plněné za 19,90,- Wawi Vánoční balíček za 54,90,-.

Platný leták Kaufland s nabídkou do 05.12.2012

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 29.11.-05.12.2012 skvělé zboží v akční nabídce, například rychlovarná konvice za neskutečných 199,- Podravka přísada do jídel 500 g za 45,90,- Bylinný likér 28% 0,5 l láhev za pouhých 109,- Zubní pasta Colgate za skvělých 26,90,-.
Aktuální leták Kauflad také obsahuje širokou nabídku zábavní pyrotechniky na silvestra za skvělé ceny, například Rakeťák za pouhých 129,- Žihadlo za 149,- Římanka za skvělých 7,90,-.

zasílání letáků

zasílání letáků

Aktuální akční nabídka letáku Kaufland s platností od 06.12.2012

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 06.12.-12.12.2012 skvělé zboží v akční nabídce, například Božkov Vodka 37,5% 0,5 l za skvělých 89,90,- Prací prášek Bonux 6 kg ( 60 praní ) za neuvěřitelných 185,- král sýrů Hermelín Maxi Sýr 200 g za 24,90,- Broskve půlené 820 g za skvělých 16,90,-.
Aktuální leták Kauflad také obsahuje širokou nabídku vánočního cukroví za skvělé ceny, například Linecké kytičky a vanilkové rohlíčky 300 g za 49,90,- Vanilkové rohlíčky 300 g za 39,90,- Vánoční medové květy 300 g za 42,90,-.

Aktuální akční nabídka letáku Kaufland s platností od 20.12.2012

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 20.12.-24.12.2012 skvělé zboží v akční nabídce, například Kofola multipack 4 x 2 l PET za skvělých 49,90,- Vian šlehačka za 15,90,- Král sýrů Hermelín 120 g za 19,90,- Apetito tavené plátky 140 g za 14,90,- Kapr půlený chlazený vakuově balený 1 kg za 139,- Kapr trup chlazený vakuově balený 1 kg za 139,-.
Aktuální leták Kauflad také obsahuje širokou nabídku kávy a čajů za skvělé ceny, například Jacobs Aroma Standart 250 g za 34,90,- Nescafé instantní káva 1 balení za 32,90,- Zlatý šálek Ovocný čaj 1 balení za skvělých 9,90,-.

Platný leták Kaufland s nabídkou do 23.01.2013

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 17.01.-23.01.2013 skvělé zboží v akční nabídce, například Vejce čerstvá slepičí 30 ks za skvělých 69,90,- Ariel prací prášek 7,5 kg = 75 praní za úžasných 333,- Lukana fritovací olej 2 l za skvělých 67,90,- Hollandia Selský jogurt bílí 500 g za skvělých 10,90,-.
Aktuální leták Kauflad také obsahuje širokou nabídku masa za skvělé ceny, například Vepřové mělněné maso 500 g balení za 44,90,- Vepřová krkovice 1 kg za 99,90,- Vepřová pečeně 1 kg za 99,90,- Uzená rolka 1 kg za 99,90,-.

Aktuální akční nabídka letáku Kaufland s platností od 24.01.2013

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 24.01.-30.01.2013 skvělé zboží v akční nabídce, například Zimní směs do ostřikovačů do -30°C 3 l za skvělých 79,90,- Boby za neskutečných 149,- Coca-Cola, Coca-Cola light, Coca-Cola Zero multipack 4 x 2 l za úžasných 79,90,- Otma Gurmán Kečup jemný, ostrý za pouhých 19,90,-.
Aktuální leták Kauflad také obsahuje širokou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny za skvělé ceny, například Rukola 125 g balení za 13,90,- Karotka 1 kg za 7,90,- Hrozny bílé 1 kg za 64,90,- Pomeranče 1 kg za 16,90,-.

Platný leták Kaufland s nabídkou do 06.02.2013

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 31.01.-06.02.2013 skvělé zboží v akční nabídce, například Skládací přepravka za úžasných 39,90,- Bonux prací prášek, nebo prací gel 4 kg, nebo 3 l = 40 praní za úžasných 149,- Pomazánkové máslo 200 g za skvělých 13,90,- Vian Mléčný dezert 4 x 100 g za 16,90,- YUM YUM Polévka instantní nudlová, různé druhy za pouhých 7,90,- Viva Vepřové maso 400 g jen za 19,90,-.
Aktuální leták Kauflad také obsahuje širokou nabídku nářadí za skvělé ceny, například Aku vrtačka 18 V za 299,- Svěrák za skvělých 499,- Elektrická postřikovací pistole za 499,- Univerzální bruska, sada ze 799,-.

Slevový akční leták Kauflad je platný od 07.02. do 13.02.2013

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 07.02.-13.02.2013 skvělé zboží v akční nabídce, například Staropramen světlé výčepní pivo multipack 10 x 0,5 l za neskutečných 64,90,- Nescafé Classic instantní káva 200 g za úžasných 72,90,- Hello Šťáva 100% jablko za skvělých 17,90,- Orion Studentská pečeť různé druhy 180 - 200 g za pouhých 21,90,- Listerine Ústní voda různé druhy 500 ml za 67,90,-.
Aktuální leták Kauflad také obsahuje širokou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny za skvělé ceny, například Jablka Golden Delicious 1 kg za 17,90,- Rajčata keřík 1 kg za 27,90,- Česnek 1 kg za 67,90,- Jahody 250 g balení za 19,90,- Pomeranče 1 kg balení za 13,90,-.

Aktuální akční nabídka letáku Kaufland s platností od 21.02.2013

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 21.02.-27.02.2013 skvělé zboží v akční nabídce, například Flora 400 g za pouhých 29,90,- Ceresol Rostlinný olej 1 l za úžasných 29,90,- Dreft Tekutý prací prostředek 31 - 50 praní, za skvělých 157,- Znojmia okurky 7 - 9 cm, 670 g za skvělých 24,90,-.
Aktuální leták Kauflad také obsahuje širokou nabídku čerstvého masa za skvělé ceny, například Hovězí zadní z plece 1 kg za 169,- Vepřové kotlety 1 kg za 99,90,- Vepřová kýta 1 kg za 94,90,- Vepřový bok 1 kg za 115,-.

Platný leták Kaufland s nabídkou do 06.03.2013

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 28.02.-06.03.2013 skvělé zboží v akční nabídce, například Stará myslivecká 40% 0,5 l za skvělých 97,90,- Choceňské pomazánkové máslo 200 g za pouhých 14,90,- Pribina Tavený sýr 150 g za úžasných 21,90,- Ruské vejce v aspiku 200 g jen za 15,90,-.
Aktuální leták Kaufland také obsahuje širokou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny za skvělé ceny, například Paprika červená 1 kg za 34,90,- Jablka Idared 1 kg za 9,90,- Citrony, 500 g balení za 9,90,- Karotka 1 kg za 6,90,- Salát Rucola 125 g balení, jen za 12,90,-.

Slevový akční leták Kauflad je platný od 07.03. do 13.03.2013

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 07.03.-13.03.2013 skvělé zboží v akční nabídce, například Dětský autopodsedák za neskutečných 89,90,- Olma Zlatá Haná 250 g za pouhých 14,90,- Moravia Lacto Podmáslí 500 ml za skvělých 5,90,- Noe rýže 500 g za pouhých 15,90,- Bramborové knedlíky, směs na přípravu, 500 g za neskutečných 14,90,- Kiri Sýr tavený 200 g za 32,90,-.
Aktuální leták Kaufland také obsahuje širokou nabídku čerstvého masa a šunky za skvělé ceny, například Hovězí hrudí 1 kg za 159,- Mělněné maso 500 g balení za 49,90,- Debrecínský špek 1 kg za 79,90,- Inovecký salám 100 g za 8,90,- Zimbo Šunka delikátní vařená 200 g za 34,90,-.

Výhry

Pokud se účastníte jakékoli soutěže, je potřeba si přečíst pravidla. Jak podotkl pan Milan, i Sportky si necháváte tiket.

Aktuální akční nabídka letáku Kaufland s platností od 14.03.2013

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 14.03.-20.03.2013 skvělé zboží v akční nabídce, například Rýže dlouhozrnná 8 x 120 g za skvělých 22,90,- Actimel 4 x 100 ml za úžasných 39,90,- Lukana Fritovací olej 2 l za neskutečných 64,90,- Persil prací prášek nebo gel, různé druhy, 3,2 kg nebo 2,92 l za 195,-.
Aktuální leták Kaufland také obsahuje širokou nabídku čerstvého pečiva za skvělé ceny, například Kovářův chléb 1000 g za 29,90,- Donut s polevou s čokoládovou příchutí 58 g za 5,90,- Toskánské pečivo tmavé 70 g za 4,90,-.

Slevový akční leták Kauflad je platný od 21.03. do 27.03.2013

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 21.03.-27.03.2013 skvělé zboží v akční nabídce, například Jacobs Velvet Instantní káva 200 g za skvělých 79,90,- Hera 250 g za úžasných 9,90,- Kakaová pochoutka v dóze 500 g za neskutečných 44,90,- Vanilkový cukr 5 x 20 g za pouhých 7,90,- Forma na bábovku, průměr 23 cm, za 89,90,- Vian Šlehačka 250 ml za skvělých 15,90,-.
Aktuální leták Kaufland také obsahuje širokou nabídku velikonočních čokolád za skvělé ceny, například Velikonoční zajíček 150 g za 15,90,- Velikonoční zajíčci 10 ks / bal za 27,90,- Velikonoční beránek z bílé čokolády 150 g za 44,90,-.

Aktuální akční nabídka letáku Kaufland s platností od 28.3.2013

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 28.3.-03.04.213 skvělé zboží v akční nabídce, například Coca-Cola, více druhů, multipack, 4 x 2 l PET, za úžasných 74,90,- Becherovka 38% 0,7 l za skvělých 159,- Nescafé Classic Crema, instantní káva, 200 g za úžasných 77,90,- Lučina 200 g za pouhých 19,90,- Palmex, prací prášek nebo prací gel, různé druhy, 6 kg nebo 4,38 l, za skvělých 175,- Palmolive, sprchový gel, 250 ml za skvělých 36,90,-.
Aktuální leták Kaufland také obsahuje širokou nabídku drobného zboží za skvělé ceny, například Hrnek nebo Miska za pouhých 24,90,- Pekáč za 349,- Kulma na vlasy za 149,- Osobní váha digitální za 229,- Sušák na prádlo za 229,-.

Aktuální akční nabídka letáku Kaufland s platností od 04.04.2013

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 04.04.-10.04.2013 skvělé zboží v akční nabídce, například Selský jogurt 500 g za skvělých 9,90,- Ritter Sport čokoláda, více druhů, 100 g za úžasných 12,90,- Nestea čaj, různé druhy, 1,5 l PET za 17,90,- Gazpacho 500 ml za skvělých 35,90,- Česneková majonéza 140 g za pouhých 35,90,- Olivový olej 500 ml za 69,90,- Serrano šunka 6 kg - 6,5 kg za skvělých 999,-.
Aktuální leták Kaufland také obsahuje širokou nabídku drogistického zboží za skvělé ceny, například Odol ústní voda 250 ml za 27,90,- Bref Duoaktiv WC gel s vůní za 26,90,- Perwoll prací prostředek tekutý 4 l za 149,-.

Slevový akční leták Kauflad je platný od 11.04. do 17.04.2013

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 11.04.-17.04.2013 skvělé zboží v akční nabídce, například Noe Mouka 1 kg za skvělých 8,90,- Persil Expert, prací prášek nebo gel, různé druhy, 4,8 kg nebo 4,38 l, za úžasných 219,- Olivový olej různé druhy 500 ml za skvělých 67,90,- Nescafé Classic 200 g za neskutečných 74,90,- Semtex Energy drink 0,5 l plech za pouhých 19,90,-.
Aktuální leták Kaufland také obsahuje širokou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny za skvělé ceny, například Jablka Golden Delicious 1 kg za 21,90,- Jahody 500 g za 19,90,- Žampiony 400 g za 21,90,- Okurky salátové 1 kus za 6,90,-.

Platný leták Kaufland s nabídkou do 24.04.2013

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 18.04.-24.04.2013 skvělé zboží v akční nabídce, například Jacobs Velvet Instantní káva 200 g za úžasných 79,90,- SOVIO Rychlovarná konvice KB 120S, 1600 W, za neuvěřitelných 189,- Sýr ve vosku Mini-babybel 80 g za skvělých 25,90,- Varmuža Zavináče 1 kg za skvělých 75,90,- Delphi, Olivový olej 750 ml za 69,90,- Lipton Černý čaj, různé druhy, 37,5 - 50 g za skvělých 23,90,-.
Aktuální leták Kaufland také obsahuje širokou nabídku květin a rostlin za skvělé ceny, například Sanvitalia nebo Bidens za 39,90,- Pelargonium peltatum nebo Pelargonium zonale 1 kus za 29,90,- Konifery, různé druhy, 1 kus za 27,90,- Růže 1 kus za 34,90,-.

Slevový akční leták Kauflad platný od 09.05. do 15.05.2013

Aktuální akční leták Kaufland nabízí v týdnu 09.05.-15.05.2013 skvělé zboží v akční nabídce, například Mouka polohrubá 1 kg za pouhých 9,90,- Orion Granko 500 g za úžasných 49,90,- Hellmann's Kečup, různé druhy 490g za skvělých 23,90,- Májka, Svačinka nebo Matěj 100 g za pouhých 10,90,- Vitana Steaková omáčka, různé druhy 250 ml za skvělých 27,90,- Hamé Masová konzerva, různé druhy 290 - 300 g za skvělých 36,90,-.
Aktuální leták Kaufland také obsahuje širokou nabídku čerstvého masa za skvělé ceny, například Vepřová kýta 1 kg za 94,90,- Premium uzená rolovaná plec 1 kg za 99,90,- Vepřové maso na čínu 500 g balení za 59,90,-.

leták kaufland

Dobrý den,

bydlíme ve Všejanech-Vanovicích, okr. Mladá Boleslav a nedostáváme leták. Můžete mi prosím vysvětlit z jakého důvodu? Klidně ho v této části obce můžu roznášet. S pozdravem Alena Mlsnová

{The Reasons for Checking Double Glazing}

Most homeowners through-out the United States prefer these windows. If you need doors that is not a problem because you can buy those in the same stuff.

Přihlášení


TOPlist O vývoj webu Xletáky se stará Novák SEO.| Zajímavé slevy na pobyty a cestování.
Letáky. Procházíme letáky a vybíráme slevy. Podlahy, tapety na zeď a dekorace levné i kvalitní. Květiny a dekorace pro doby a byty. Stěhovací službyLevné Kuchyně a Koupelny. Máte-li rádi akce a výhodné nákupy, využijte hromadné slevy a slevy. Akční zboží z letáků lze dobře vybírat na novém webu zbozi.akcniceny.cz Po | Impulsovi soutěž, Zajímavé letáky a slevy seřazené podle ceny. Najděte levné potraviny a další zboží v letáku. . Prohlédněte si letáky Hornbach, Sconto, Mobelix, Jamall.
Ubytování Harrachov | Vtipy Odkazy: Smuteční květiny věnec na hrob , PVC Lino a Outsourcing IT správa sítě, Comes leták.