Euronics

Není Euronics leták

Není aktuální leták
Není aktuální leták

Jiné aktuální letáky

Není Euronics leták

Není aktuální leták Není aktuální leták

Použito oficiálního zdroje Euronics.cz:Euronics představuje v České republice největší síť elektroprodejen.

Euronics .cz letáky

Euronics elektro patří také do největšího uskupení elektroprodejců v Evropě. Elektro euronics provozuje v ČR více než 180 prodejen elektrických spotřebičů. Pro tyto provozovny jsou vydávané letáky a letákové akce na akční zboží v Euronics. Toto množství elektro prodejen s vlastními letáky je zárukou vysoké kvality služeb v oblasti prodeje elektroniky a domácích spotřebičů. Světové značky v oblasti elektro, svým jménem jsou zárukou prvotřídní kvality. V prodejnách Euronics Vás bude obsluhovat odborně vyškolený personál s profesionálním přístupem. Letáky Euronics nabízí kvalitu a nízkou cenu. V prodejnách Euronics Vám garantují spokojený nákup.

Euronics

Značka EURONICS ČR vznikla v roce 1999 s cílem vytvořit prodejní síť elektro- specialistů, která nabídne svým zákazníkům kvalifikovaným a profesionální přístup. Při nákupu elektrospotřebičů podporuje rozhodnutí zákazníků pravidelným vydáváním letáků. Hlavní snahou všech prodejců pod hlavičkou prodejní sítě EURONICS, je kontaktovat zákazníka jako rovnocenného partnera. Tento kontakt, má být protiváhou nezájmu, se kterým se zákazník může setkat zejména při nákupu složitějších elektrospotřebičů ve velkoplošných prodejnách. Osobní přístup je prioritní v prodejnách euronics.

Komentáře

Aktuální nabídka letáku Euronics s platností od 9.11.2012

Aktuální akční leták Euronics nabízí v týdnu 09.11.-23.11.2012 zajímavé zboží: 3D Televizor LG 42LM6155 za skvělých 14 990,- Mobilní telefon Samsung Galaxy Ace Duos za neskutečných 4 995,- Fotoaparát Samsung EC-ST200 za skvělých 3 299,-.
Aktuální leták Euronics také obsahuje širokou nabídku kuchyňského vybavení v akční nabídce, například Kuchyňský robot ETA GRATUS 0028 za 9 999,- Konvice varná ETA 1597 Elle za 1 799,-.

Platný leták Euronics s nabídkou do 31.01.2013

Aktuální akční leták Euronics nabízí v týdnu 14.01.-31.01.2013 zajímavé zboží: LED Televizor LG 42LS3400 107 cm za neskutečných 9.990,- Pračka Fagor 1FE1217 za skvělých 4.999,- HiFi systém Philips MCM 1110 za neuvěřitelných 1.869,- Fotoaparát Canon PowerShot A2300 za úžasných 1.699,- Blu-ray přehrávač Philips BDP2900 za skvělých 1.869,-.

EURONICS ZLEVNIL JEŠTĚ VÍCE - POKRAČUJE HVĚZDNÝ VÝPRODEJ !!

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů služby Mollom.

Přihlášení


TOPlist O vývoj webu Xletáky se stará Novák SEO.| Zajímavé slevy na pobyty a cestování.
Letáky. Procházíme letáky a vybíráme slevy. Podlahy, tapety na zeď a dekorace levné i kvalitní. Květiny a dekorace pro doby a byty. Stěhovací službyLevné Kuchyně a Koupelny. Máte-li rádi akce a výhodné nákupy, využijte hromadné slevy a slevy. Akční zboží z letáků lze dobře vybírat na novém webu zbozi.akcniceny.cz Po | Impulsovi soutěž, Zajímavé letáky a slevy seřazené podle ceny. Najděte levné potraviny a další zboží v letáku. . Prohlédněte si letáky Hornbach, Sconto, Mobelix, Jamall.