Bauhaus leták


Letáky Bauhaus

Nehledejte leták Bauhaus ve své schránce, najdete ho na xletaky.cz! Přinášíme Vám vždy aktuální leták Bauhaus.
Bauhaus má své prodejny téměř v každém větším městě.
Aktuální leták Bauhaus hobby nářadí dům a zahrada, Bauhaus letáky obsahují slevy na na nářadí, sekačky, stavební materiály. Levné vany a zahradní nábytek.


Není Bauhaus leták leták

Není aktuální leták
Není aktuální leták

Jiné aktuální letáky

Není Bauhaus leták leták

Není aktuální leták Není aktuální leták

Bauhaus

BAUHAUS patří jako zkušený a vedoucí podnik ve svém oboru s vysoce kvalifikovanými a vybranými specialisty pro dílnu, dům a zahradu, k nejvýznamnějším obchodním koncernům branže "Do-it-yourself". Tento úspěch je založen na podnikatelské odvaze a vyznačuje se výraznou dynamikou.

S více než 200 specializovanými centry pro dílnu, dům a zahradu v 15-ti evropských zemích (Česká republika, Německo, Rakousko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Chorvatsko, Island, Maďarsko, Norsko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Turecko) je BAUHAUS jeden z největších a nejúspěšnějších obchodních podniků na trhu v Evropě.

S velkým sortimentem a rozmanitou nabídkou pro nejvyšší nároky na kvalitu klade BAUHAUS příkladná měřítka. Více než 130 000 artiklů ze všech oblastí pro dílnu, dům a zahradu skýtá vše pro domácí kutily i pro profesionály.

Obrovský výběr sahá od šroubováku až k elektrické vrtačce, od profilového dřeva až k ekologickým lakům, od podlah, koberců až ke sprchovací kabině. Naši zkušení a specializovaní spolupracovníci ručí za nejvýhodnější nákup všech našich kvalitních produktů. Současně jsou k dispozici též kvalifikovaní odborníci pro osobní poradu.

Síla Bauhaus spočívá také vedle obrovské nabídky i v servisních službách, které si můžete přečíst v rubrice "Zákaznický servis". Máte-li přání nebo připomínky k našim nabídkám, napište nám. Budeme vám vděční za každé nové podněty.
Aktuální leták Bauhaus naleznete vždy na www.xletaky.cz.

Komentáře

Akce

Elektrický vertikutátor a provzdušňovač jen za 1.990,-

Aktuální nabídka akčního letáku Bauhaus s platností od 2.11.2012

Aktuální akční leták Bauhaus nabízí v týdnu 02.11.-29.11.2012 zajímavé zboží: Konvektor za neuvěřitelných 599,- Interiérový infrazářič za neskutečných 299,- Elektrická řetězový pila Hurricane HEKA 20-40 za úžasných 1790,- Olejový radiátor Mini 7 žeber za skvělých 749,-.
Aktuální leták Bauhaus také obsahuje širokou nabídku krbových vložek a kamen v akční nabídce, například Krbová vložka Oxford s teplovodním výměníkem za 19990,- Krbová kamna Alvesta II za 14990,-.

Platný leták Bauhaus s nabídkou do 07.03.2013

Aktuální akční leták Bauhaus nabízí v týdnu 08.02.-07.03.2013 zajímavé zboží: Korková podlaha přírodní m2 jen za 398,- Laminátová plovoucí podlaha m2 za skvělých 135,- Laminátová plovoucí podlaha Twin Click se zámkovým systémem m2 od 198,- Laminátová podlaha 1040 PARADOR m2 za 389,-.
Aktuální leták Bauhaus také obsahuje širokou nabídku koberců v akční nabídce, například Koberec Topolino m2 za 158,- Koberec Dublin Twist m2 za 199,- Koberec Hawai m2 za 269,-.

smoulove

vis ja mam tri smouli 1 tatka smoula 2 koumak 3 smoulinka ale rad bych chtel i ty co mi chybi ale to nejde proto jsu smutnej divam se porad na nejake stranky kde by mohli byt na prodej ale jeste jsem nic nenasel albert jse mi moc libi zatim ahoj

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů služby Mollom.

Přihlášení


TOPlist O vývoj webu Xletáky se stará Novák SEO.| Zajímavé slevy na pobyty a cestování.
Letáky. Procházíme letáky a vybíráme slevy. Podlahy, tapety na zeď a dekorace levné i kvalitní. Květiny a dekorace pro doby a byty. Stěhovací službyLevné Kuchyně a Koupelny. Máte-li rádi akce a výhodné nákupy, využijte hromadné slevy a slevy. Akční zboží z letáků lze dobře vybírat na novém webu zbozi.akcniceny.cz Po | Impulsovi soutěž, Zajímavé letáky a slevy seřazené podle ceny. Najděte levné potraviny a další zboží v letáku. . Prohlédněte si letáky Hornbach, Sconto, Mobelix, Jamall.