Zimní letáky 2016

Zde najdete slevy, akce a výprodeje v letácích

Letáky v českých městech:


Letáky v českých obcích:


Leták je jedním z nejoblíbenějších tištěných medií v kterých hledáme náměty na levné nákupy v obchodech. jarní leták obsahuje lákavé nabídky na levné jarní zboží jako jsou zahradnické lopatky sázení sazenic, rýče či vybavení do přírody jako jsou batohy. Jarní letáky přináší lehké jarní oblečení a boty. Někteří prodejci jako Tesco, Albert, Kaufland či Lidl nabízí sezonní i celoroční zboží. Zimní letáky hobby marketů leták obsahuje nabídku možnosti sázení stromků či jiných jarních prací. Letní letáky přinášo typické letní a prázdninové vybavení jako opalovací krémy, či plážové boty. Celoročně prodejci svůj leták plní kabáty, botami, parfémy, ale také hračkami pro děti. Zimních kolekcí se prodejci již zbavují pomocí masivních výprodejů. Jarní oblečení a zboží od prodejců opět plní letáky. Jarní bundy či boty opět v prodeji. Nejširší nabídku letáků nabízí xletaky.cz. Denně aktualizované letáky z mnoho oborů a prodejců. Leták na xletaky má například Tesco, Kaufland, Globus či Marko. Leták drogerie Teta, Rossman je samozřejmostí.


Letáky známých řetězců, kteří své letáky nevydávají každý týden, mají své letáky zpravidla na kvalitnějším papíře. Letáky řetězců prodávající potraviny zpravidla vydávají letáky často a kvalita papíru bývá nevalná. Zajímá Vás jak se testují letáky, podívejte se na video. Leták a letáky v nejširší nabídce na českém internetu. Akční ceny, slevy má každý leták či katalog značek Tesco, Ikea, Lidl, Globus i další najdete v aktuální podobě.

Zimní a Vánoční letáky pro rok 2014 obsahují zajímavé typy na slevy lyžařského vybavení. Lze pořídit slevy na lyže, lyžařské boty, hole a podobně. Stačí sledovat slevy a letáky v kategorii sport.

Předvánočním období se často v nabídce opakují adventní kalendáře, čokoládové ozdoby, koule na stromeček a další.

Letní letáky

Léto 2013 bylo na konci července tropické, kdy teploty dosáhli k historickým 38°C. Zvýšená spotřeba tekutin se odrazila i v nabídce prodejců potravin a nápojů. Letáky byly plné sodovek, vody, piva a dalších nápojů.

Letní oblečení nabízí každý leták sport textil móda. Čepice, rukavice, klobouky, či teplé svetry a další.

Často jsme kontaktováni našimi čtenáři s dotazem o roznos letáků po celé České republice. Roznos letáků Vám nemůžeme nabídnout. Zajišťujeme distribuci elektronických verzí již vytištěných papírových letáků do emailové schránky, nikoli do domovní schránky.

Pokud máte zájem o roznos letáků, obraťte se s dotazem na nejbližší pobočku obchodu nebo distribučního centra. Tým Xletaky.cz

Zde naleznete leták i pro menší řetězce a regionální prodejce. xLetaky - Leták, letáky, Globus, Penny, Kaufland, Tesco a další letáky i katalogy. Nabízíme zasílání letáků do Vaší emailové schránky, zasílání letáků lze kdykoli změnit. Aktuální leták máte vždy ve své emailové schránce pomocí služby na xletaky.cz. Rozsáhlá databáze letáků je také na stránkách Akční ceny.cz. Desítky letáků známých i méně známých řetězců.

Letáky jsou tištěné kampaně firem

Letáky jsou dlouhodobě základem všech tištěných reklamních kampaní a to napříč všemi obory. Letáky, jako tištěné médium, jsou totiž jednou z nejpřirozenějších cest, jak člověk přijímá informace v naší kultuře.

Pokud jsou letáky a jejich propagace vytvořeny správně, je její účinnost velmi vysoká. Letáky mohou nabídnout zajímavé produkty, ale pokud je nenabízí správným lidem, jsou poté bezvýznané. Letáky a jejich propagace mají svá pravidla, která by se měla dodržovat. Letáky by tak neměly obsahovat zbytečně mnoho textu, měly by mít poutavou grafiku a jejich hlavní sdělení by mělo být pro cílovou skupinu jednoznačné. Dobré letákové kampaně mají Leták Tesco, leták Kaufland, leták Lidl. Podívejte se jaké jsou akce na Potraviny, slevy lze seřadit podle procentuální slevy, nebo také podle konkrétního zboží.

Elektronické letáky přinášejí bezesporu výhody jako je rychlost dodání, nulové náklady na dopravu letáku do schránky (emailové) či nulová ekologická zátěž při likvidaci letáku. Naopak papírový leták bývá přehlednější, lze ho mít kdekoli a mnohem více lidí jej dokáže používat. Listování papírovým letákem je pro mnohé příjemnější než používání notebooku či tabletu. Do papírového letáku lze také mnohem lépe vpisovat poznámky či s ním ve výsledku zatopit. Letáky se tisknou na různé druhy papíru často s ohledem na délku jeho platnosti či množství výtisku.

 
Cookies ( Seznam )